Zwrot towaru - Spaio

Zwrot towaru

Masz 14 dni na zwrot towaru
Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, bez podania powodu mogą go Państwo zwrócić w ciągu 14 dni.

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu.

 

Zwroty i wymiana
Prosimy o stosowanie się do przedstawionej procedury, dzięki czemu wspólnie przeprowadzimy operacje szybko i skutecznie.

Aby zachować termin na odstąpienie od umowy wystarczy, że wyślą Państwo przed jego upływem oświadczenie o odstąpieniu od umowy lub odeślą zakupione produkty. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy kierować do:

PPHU TESPOL, Stanisławów Stary 44, 95-083 Lutomiersk z dopiskiem "ZWROT"

E-mail: sklep@spaio.pl.

Prosimy o:
- wypełnienie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i przesłania do nas wraz z towarem,
- zwracany towar nie powinien nosić śladów użytkowania, powinien zostać zwrócony wraz z opakowaniem producenta.

Zwracamy koszt towaru wraz z kosztami przesyłki poniesionymi przez Klienta przy zakupie towaru.
W przypadku, gdy towar jest zgodny z umową i Klient chce skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy Klient wysyła paczkę na własny koszt. Nie odbieramy paczek wysłanych do nas „za pobraniem”.
W ciągu 14 dni od dnia odstąpienia przez Klienta od umowy sprzedaży prześlemy Państwu pełną należność za złożone zamówienie.

 

Formularz zwrotu/wymiany [POBIERZ]

 

Szybszy zwrot środków

Zachęcamy do skorzystania z poniższego modułu zwrotów, który pozwala na szybki zwrot towaru. Prosimy również o załączenie formularza zwrotu, przyśpieszy to procedurę zwrotu.

Przejdź do: WYGODNE ZWROTY SPAIO

 

 

[BANER-WZ]