Czapki męskie - Spaio

CZAPKI

2 produktów

CZAPKI

Strona 1 z 1

Czapki sportowe męskie

Regularna aktywność fizyczna to klucz do zdrowia. Najwięcej korzyści przynosi uprawianie sportu na świeżym powietrzu. Zmienne warunki pogodowe, zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach, mogą powodować dyskomfort podczas joggingu czy jazdy na rowerze. Ochrona głowy przed zimnem i wiatrem jest bardzo ważna. Dlatego uprawiając sport na świeżym powietrzu, pamiętaj o nakryciu głowy. Firma SPAIO oferuje sportowe czapki męskie, które doskonale sprawdzą się w chłodniejsze dni, nie powodując przegrzania w trakcie ruchu.

Czapki męskie na rower

Bez względu na to, czy uprawiasz kolarstwo na szosie, czy wolisz ekstremalną jazdę freeride, dopasowana czapka sportowa to element obowiązkowy. Podczas szybkiej jazdy na rowerze wytwarza się duży pęd powietrza, który skutecznie wychładza uszy nawet, gdy temperatura jest na plusie. Cienka czapka nie powoduje przegrzania się, kiedy zakładasz ją pod kask. Takie połączenie zapewni bezpieczeństwo i komfort termiczny w okresie od jesieni do wiosny.

Męskie czapki idealne do sportów zimowych

W trakcie zimowego szaleństwa na nartach, czy snowboardzie konieczne jest, aby założyć kask. W przypadku sportów zimowych trzeba założyć pod kask sportową czapkę, która będzie dobrze przylegała do głowy. Czapki o gładkiej fakturze materiału lepiej układają się pod kaskiem zapewniając komfort podczas jazdy. Czapka z miękkiego poliestru delikatnie otuli głowę, a odpowiednie dopasowanie zapewni bezpieczeństwo, gdyż zniweluje ryzyko zsuwania się czapki na oczy i ograniczania widoczności.

sportowe czapki dla mężczyzn idealne na górski szlak

Warunki atmosferyczne w górach potrafią zmienić się bardzo gwałtownie wraz ze zmianą wysokości nad poziomem morza. Jeżeli planujesz górską wędrówkę pamiętaj o tym, aby wziąć ze sobą czapkę, która nie zabierze w Twoim plecaku zbyt dużo miejsca, oraz będzie miała właściwości szybkoschnące. Silny wiatr, który bardzo często towarzyszy turystom podczas podejścia na sam szczyt może dać się mocno we znaki. Dobrze dopasowana czapka ochroni głowę i nie zostanie porwana przez górski wiatr.

Czapka do biegania

Prawdziwi sportowcy nie rezygnują z aktywności fizycznej podczas gorszych warunków pogodowych. Nie straszny jest im mróz czy jesienny wiatr. Ciepła czapka męska pozwoli zachować ciągłość treningów bez narażenia na wyziębienie organizmu. Najlepsze czapki do biegania powinny być wyposażone w odblaskowy element, który zwiększy bezpieczeństwo dzięki większej widoczności, nawet w trudnych warunkach pogodowych oraz po zmroku.