Skarpety termoaktywne - Spaio

Skarpety termoaktywne

57 produktów

Skarpety termoaktywne

Strona 1 z 3

Skarpetki damskie

            Choć skarpetki mogłyby się wydawać mało istotną częścią naszej garderoby, tak naprawdę pełnią w niej ważną funkcję. To one dbają o nasze stopy i zapewniają im komfort podczas całego dnia. Warto więc zwrócić uwagę na to, jak właściwie dobrać skarpetki, aby były dla nas wsparciem w każdej sytuacji. Skarpetki damskie różnią się od siebie, nie tylko kolorem czy długością, ale przede wszystkim funkcjonalnością oraz przeznaczeniem. W zależności od tego, w jakim celu chcemy je używać, na taki wariant powinniśmy się zdecydować.

 

Rodzaje skarpetek w Spaio

            Oferty producentów skarpet są niezwykle różnorodne, a spośród nich znaleźć można praktycznie skarpetki damskie dostosowane do każdej aktywności. Podczas joggingu, zajęć fitness na siłowni, a nawet wspinaczki górskiej, czy jazdy na rowerze nasze stopy potrzebują właściwego wsparcia. Oczywiście korzystanie z klasycznych bawełnianych skarpetek nie jest zabronione, ale jeśli jednak oczekujesz od skarpet czegoś więcej niż tylko walorów estetycznych, sprawdź, co do zaoferowania mają dla ciebie damskie skarpetki funkcjonalne. Spośród szerokiej gamy skarpetek damskich wyróżnić można:

·      Sportowe- nadające się do wszelkiej aktywności fizycznej. Zastosowana w nich technologia zapewnia odpowiednią wentylację oraz szybkie odparowywanie wilgoci, dzięki czemu mamy ciągłe uczucie suchej stopy. Dodatkowo damskie skarpetki sportowe często wzbogacane są o specjalne włókna z jonami srebra, które niwelują nieprzyjemny zapach i działają antybakteryjnie.

·      Kompresyjne i trekkingowe to długie typy skarpet, które posiadają specjalną „konstrukcję”, dzięki której skarpeta uciska na okolice kostki oraz łydkę, co sprawia, że wzrasta nasz metabolizm oraz wydolność mięśni łydek w trakcie treningu. Co więcej, dzięki uciskowi skarpet na konkretne miejsca mięśnie po treningu szybciej i lepiej się regenerują. Damskie skarpety kompresyjne będą świetnym rozwiązaniem dla wszystkich pań, które uprawiają jogging lub sporo jeżdżą na rowerze, natomiast skarpetki trekkingowe to najlepsze co możesz podarować swoim stopom podczas wspinaczki lub wielogodzinnych spacerów, dzięki nim twoje nogi następnego dna będą wypoczęte jak nigdy.

·      Termoaktywne- pozwalają szybko i skutecznie odprowadzić wilgoć przy jednoczesnym zapewnieniu właściwej temperatury stopom. Są niezastąpione podczas zimowych szaleństw oraz sportów outdoorowych, gdzie z powodzeniem zabezpieczą nasze stopy przed wyziębieniem.

 

W zależności od tego, co potrzebujesz, aby ulepszyć swój trening, wybierz skarpetki, które będą najbardziej funkcjonalne w twojej dyscyplinie. Spaio oferuje szeroki wybór skarpetek damskich o różnych właściwościach i kolorach, wśród których będziesz mogła dobrać coś dla siebie.