O marce - Spaio

O marce

SPAIO to połączenie wielkiej pasji do sportu i sztuki do projektowania najwyższej jakości odzieży sportowej. Sercem naszej marki jest termoaktywna, bezszwowa bielizna i odzież sportowa zaprojektowana tak, by zadowolić najbardziej wymagających i najbardziej zaawansowanych sportowców. Produkty Spaio są wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i wykonane z innowacyjnych, wysokiej jakości przędz wielofunkcyjnych obecnie dostępnych na rynku, takich jak: Dryarn, Resistex Carbon, Resistex Silver, oraz naturalne włókna z wełny merynosów. Wszystkie użyte technologie charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami bakteriostatycznymi i antyzapachowymi. Nasza oferta produktowa jest bardzo szeroka, począwszy od artykułów przeznaczonych do ochrony ciała w warunkach bardzo niskich temperatur, po te, które chłodzą i chronią przed przegrzaniem lub nieprzyjemnym zapachem. W naszej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie, bez względu na płeć, wiek czy stopień w klasyfikacji wysiłkowej i zaawansowania sportowego.

 

 

                        

 

 

Jeśli szukasz najwyższej jakości funkcjonalnego asortymentu, SPAIO może okazać się idealnym wyborem. Nasze produkty zapewniają dobre samopoczucie, ochronę, komfort, doskonałą filtrację powietrza oraz długotrwałą wytrzymałość. Ponadto każdy produkt jest starannie dopracowany, z uwzględnieniem najnowszych projektów i trendów. Co więcej, asortyment SPAIO jest niemal w całości produkowany we Włoszech, z oryginalnych, znanych ze swej doskonałej jakości, włoskich materiałów.

 

 

SPAIO oferuje szeroką gamę kolekcji. Nasze linie dedykowane są różnym dyscyplinom sportowym, odpowiadając na potrzeby zarówno sportowców profesjonalistów, jak i tych uprawiających sport amatorsko.

 

Marka SPAIO jest własnością firmy TESPOL, grupy ekspertów w swoich dziedzinach, z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości produktów. Jesteśmy ludźmi z pasją w pełni oddanymi naszej pracy, ale jednocześnie najbardziej wymagającymi użytkownikami produktów, które tworzymy.