Kominy termoaktywne - Spaio

Kominy

51 produktów

Kominy

Strona 1 z 3

Bandany 

Uprawianie sportu oraz zmienne warunki pogodowe wymagają odpowiedniego przygotowania się. Bandana to obowiązkowy element wyposażenia każdego turysty i sportowca, ze względu na wszechstronne zastosowanie. W zależności od potrzeby bandana może posłużyć jako komin osłaniający szyję, cienka czapka, a nawet można nią związać włosy. Możliwości jest tyle, ile potrzeb. Sprawdź ofertę sklepu SPAIO i wybierz najlepszą bandanę dla siebie.

Sportowe bandany 

Bandany to rodzaj uniwersalnej odzieży przeznaczenia sportowego i nie tylko. Bandana będzie niezastąpiona podczas wypadów trekkingowych po górach. Warunki atmosferyczne na szlaku mogą się szybko zmienić. Nawet w słoneczny dzień może nagle zerwać się silny wiatr lub pojawić się deszczowa chmura. Zmienność ukształtowania terenu oraz jego poszycia prowadzi turystów przez chłodne lasy, na przemian ze słonecznymi łąkami lub otwartą, skalistą przestrzenią. W takich warunkach komin wielofunkcyjny doskonale dostosowuje się do Twoich potrzeb. Dzięki niemu osłonisz głowę od silnego wiatru oraz promieni słonecznych, a także otulisz szyję, gdy zrobi się chłodniej. Bandana zawiązana na nadgarstek idealnie sprawdzi się, aby otrzeć pot z czoła. Bez względu na sposób użycia, bandana damska będzie bardzo przydatna podczas wędrówki.

Komin wielofunkcyjny również świetnie sprawdzi się na rowerze. Może posłużyć jako chusta, a także można zasłonić nim nos i usta. Komin da się naciągnąć na głowę więc można stosować go też jak kominiarkę. W takiej formie będzie idealnym uzupełnieniem ochrony głowy pod kaskiem.

Ciekawe wzory bandan 

Każdy element garderoby może wyrazić Ciebie, nawet gdy jest to czapka lub chusta. Rozmaitość wzorów na naszych produktach pozwoli na dobranie najlepszego według swoich upodobań. Niebiesko-różowe lub zielone monstery, to najmodniejszy motyw botaniczny ostatnich lat. Biały print paisley na czarnym lub czerwonym tle nawiązuje do charakterystycznych bandan motocyklowych. Kamuflaż moro świetnie sprawdzi się w terenie na łonie przyrody. Różnorodność kolorów i wzorów sprawia, że jest to produkt bardzo uniwersalny.

Funkcyjny materiał sportowy

Materiał z którego wykonane są damskie kominy wielofunkcyjne mają właściwości szybkoschnące i są bardzo przyjemne w dotyku. W zależności od modelu zastosowano różne mieszanki włókien higroskopijnych oraz włókien o dużej elastyczności. Materiały te można łatwo uprać, mają niską gniotliwość oraz są bardzo wytrzymałe. Dzięki temu produkty zachowują ładny wygląd przez lata.