Spaio - News - Online shop

ODBIERZ SWÓJ KOD RABATOWY!

29 May
2018

ODBIERZ SWÓJ KOD RABATOWY!

Wejdź i odbierz swój kod rabatowy na wszystkie skarpety trekkingowe w naszym sklepie online!

Przed nami kolejny długi weekend i wręcz wymarzona, zapowiadana przez synoptyków pogoda do uprawiania ulubionej, wybranej przez Ciebie aktywności sportowej. Wędrówki po górach, jazda na rowerze, czy krótkie przebieżki - wśród nas nie brakuje osób, które uwielbiają właśnie w taki sposób spędzać swój wolny czas. Tym bardziej cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas. 

 

 

Dlaczego skarpety od SPAIO?

 

W naszej ofercie posiadamy modele dedykowane do poszczególnych aktywności. Niezwykle wszechstronne są skarpety trekkingowe, które cechują się wysoką wytrzymałością, niezbędną na długich górskich szlakach, esktremalnych zjazdach rowerowych, czy podczas rowerowych wypraw za miasto z rodziną. Ponadto charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami amortyzacyjnymi. Optymalnie dobrane panele zapobiegają również łatwym otarciom, kiedy przemierzamy górskie szlaki zaopatrzeni w lekkie buty trailowe.

 

 

Jakie materiały?

 

Wybierając skarpety turystyczne lub sportowe, powinniśmy najpierw kierować się ich zastosowaniem, a następnie porą roku i temperaturą, w jakiej najczęściej będą używane. Do trekkingu najczęściej wybierzemy grubszą skarpetę, zarówno na lato, jak i na zimę. Im trudniejszy szlak tym skarpeta trekkingowa powinna być grubsza — przynajmniej w newralgicznych miejscach, a więc na palcach i na pięcie. Na lato proponujemy więc taką skarpetę, która w swoim składzie ma włókna Coolmax, Dryarn, czy Wool

 

 

 

Wygodna skarpeta to podstawa każdej aktywności w górach

 

Skarpetki pełnią niezwykle istotną, a często niedocenianą rolę w górskiej garderobie. Dobór optymalnych męskich skarpet jest niezwykle istotny zarówno w turystyce, podczas biegania, wypraw wysokogórskich, jak i w narciarstwie. Specjalnie projektowane do tych aktywności modele oferują stopom nie tylko wygodę i komfort, ale przede wszystkim suchość, czyli doskonałe odprowadzanie potu z powierzchni skóry. Pozwala to przekazywać wilgoć do cholewki butów, a następnie na zewnątrz. Dodatkowo skarpety wykonywane są bardzo często w konstrukcji bezszwowej, co redukuje ryzyko powstawania obtarć. Specjalne ściągacze umieszczane w kluczowych miejscach odpowiednio stabilizują stopę. Wszystkie osoby, którym przyszło zmagać się z odparzeniami, odciskami i bolesnymi pęcherzami doskonale wiedzą, że dobrze dobrana skarpeta potrafi znacznie poprawić komfort, niezależnie od tego czy będzie to wysoki, wełniany model na zimę, czy lekkie stopki na letnie upały.

 

 

Odbierz swój kod rabatowy i ciesz się 20% rabatem na wszystkie modele skarpet trekkingowych od SPAIO

 

Wpisz kod w wyznaczonym miejscu podczas procesu zakupowego i ciesz się rabatem 20% na wszystkie skarpety trekkingowe w naszym sklepie online. 
Zobacz wszystkie dostępne modele TUTAJ.