Spaio - News - Online shop

MISTRZOWSKA PROMOCJA!

14 Jun
2018

MISTRZOWSKA PROMOCJA!

Z okazji rozpoczętych piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę!

Długo wyczekiwane piłkarskie Mistrzostwa Świata rozgrywane na jedenastu rosyjskich stadionach zostały rozpoczęte. Od dziś każdy z nas jest kibicem polskiej reprezentacji i pełni nadziei z zaciśniętymi kciukami wierzymy w powodzenie misji z jaką do Rosji poleciała kadra Adama Nawałki. Od dziś każdy z nas wie czym jest spalony, czym jest jedenastka oraz, w których koszulkach grają Nasi smiley

 

21 w historii piłkarskie Mistrzostwa Świata rozgrywane w Rosji choć dopiero się rozpoczęłęy już uważane są za wyjątkowe. Rosjanie na każdym kroku będą starali się, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, Zorganizowane z odpowiednim rozmachem przyciągnęły do Rosji setki tysięcy kolorowo ubranych kibiców z całego świata oraz miliony kibiców, którzy zasiądą przed ekranami telewizorów. Dziś byliśmy świadkami oficjalnej ceremonii otwarcia oraz pierwszego meczu Mistrzostw, w którym zmierzyła się drużyna gospodarzy z Arabią Saudyjską. Drużyna Rosji prowadzona przez znanego w pOlsce trenera Czerczesowa Mistrzostwa zaczęła z wysokiego C aplikując swoim azjatyckim gościom aż 5 bramek.

 

Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz rozegra 19 czerwca, kiedy to zmierzy się na stadionie Spartaka w Moskwie z nieobliczalną drużyną Senegalu. Wówczas emocje sięgną zenitu i wszysycy będziemy kibicować, żeby po upływie 90 minut cieszyć się z pierwszego mundialowego zwycięstwa. 

 

Mistrzostwa Świata to również doskonała okazja, żeby ustrzelić mistrzowską ofertę, a taką dostajecie od SPAIO smiley
Odbierz swój kod i ciesz się rabatem 40 zł przy zakupach za minimum 150 zł. 

 

Wpisz kod w wyznaczonym miejscu podczas procesu zakupowego i ciesz się rabatem na dowolne zakupy w naszym sklepie online.