Spaio - News - Online shop

FOTORELACJA Z BIEGU TAJEMNICZE KOPCE - 18.02!

21 Feb
2018

FOTORELACJA Z BIEGU TAJEMNICZE KOPCE - 18.02!

Zobacz galerię zdjęć z pierwszego w tym roku biegu XRun - biegi górskie 2018!

W niedzielne przedpołudnie 18.02 punktualnie o godzinie 10:00 wystartował pierwszy w tym roku bieg górski XRUN 2018. Jako sponsor główny tegorocznego cyklu biegów byliśmy na miejscu, żeby na żywo móc obserwować zmagania biegaczy i razem z licznie zebraną publiką gorąco dopingować zawodników na całej długości niełatwej tego dnia trasy.

 

Przygotowania do zawodów trwały już od wielu tygodni, a wraz ze zbliżającym się terminem pierwszego biegu pod nazwą Tajemnicze Kopce, narastające emocje można było wyczuć zarówno w szeregach organizatorów, którzy stanęli na wysokości zadania, jak i po stronie naszego zespołu, który z ogromną pasją zaangażował się w realizację tego projektu. Na linii startu stanęło tego dnia blisko 300 biegaczy z wielu zakątków naszego kraju, niezrażonych ani zimową aurą, ani utrudnieniami na trasie, które w postaci zalegejącego śniegu, górskich kamieni i naturalnie porozrzucanych gałęzi kornackich lasów czychały na zawodników. Trasę poprowadzoną przez malownicze tereny Beskidu Wyspowego zdołało ukończyć 258 zawodników, wśród których najszybszym okazał się pochodzący z Zakopanego Rafał Klecha, a pokonanie trasy zajęło zwycięzcy 1h 45min 8s!

 

Na finishu na pierwszych zawodników czekała licznie zebrana grupa kibiców, do której po chwili dołączyła wcale nie mniejsza grupa ciekawskich, opuszczających mury pobliskiego kościoła po zakończonej kilka minut wcześniej niedzielnej mszy smiley Na mecie na każdego zawodnika czekał pamiątkowy medal, pożywny posiłek regeneracyjny oraz gratulacje i uściski najbliższych. Na koniec odbyła się dekoracja zwycięzców, wręczono pamiątkowe upominki, był czas na wspólne zdjęcia i... spory ruch na stoisku SPAIO, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nie tylko samych zawodników, ale także kibiców i miejscowych mediów. 

 

Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom biegu w imieniu drużyny SPAIO składamy serdeczne gratulacje!
Widzimy się ponownie już niedługo na kolejnym biegu XRUN 25 marca!

 

Tymczasem gorąco zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnych zawodów:

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

Fot.

Materiały własne, Robert ZabelDobczycki Portal Informacyjny

 


Sprawdź nasze kolekcje:

 

               

 

 

Szukaj nas również na: