Ambasadorzy - Spaio

Ambasadorzy Spaio

Kedziorki.com

Paulina i Eryk Kędziorek to pozytywnie zakręcone małżeństwo pasjonatów sportu.

Swoją energią zarażają siebie nawzajem i chętnie dzielą się nią z innymi! Inspirują do przeskakiwania swoich barier i aktywnego trybu życia! Oboje kochają górskie wędrówki, biegi OCR i zdrową kuchnię!

Mauro Piccione

Mauro jako prawdziwy miłośnik górskich wspinaczek, w swojej karierze zaliczył ponad 1000 kaskad lodowych. Obecnie będąc alpejskim przewodnikiem, przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie innym. Nasze produkty z linii Merino i Extreme zostały przez niego przetestowane w różnych warunkach, często bardzo niesprzyjających warunkach, a wynikiem jest jedno - wielka jakość miękkich włókien, najnowocześniejsze technologie i bezszwowa konstrukcja to wszystko, czego potrzeba, aby poczuć najwyższy komfort ich użytkowania.

Giullaume Belgy

Guillaume urodził się w 1988 roku we Francji. Od dziecka jego największą pasją był rower i pływanie, nic więc dziwnego, że w swojej sportowej karierze postawił wszystko na triathlon. Od kilku lat Belgy znajduje się w ścisłej czołówce francuskich zawodników, a jego celem na zbliżający się sezon jest występ organizowanych przez World Triathlon Corporation zawodach Ironman. Wyścigi organizowane są na dystansach: 3,86 km (2,4 mil) pływanie, 180,2 km (112 mil) jazda na rowerze i 42,195 km (maraton, 26,2 mil) bieg i odbywają się każdego roku w październiku w hawajskim mieście Kona na wyspie Big Island.

Davide Galizzi

Davide Galizzi znany w swoich kręgach pod pseudonimem „Rooster”, co w naszym rodzimym języku oznacza kogut, od dawna uznawany jest we Włoszech za wielki talent narciarski. Davide urodził się w 1983 roku w miejscowości Trento położonej u podnóży Alp Wschodnich, znanej w Europie choćby ze słynnej i utytułowanej drużyny siatkarskiej Trentino Volley. Galizzi jest jednym z zawodników drużyny narciarskiej Brenta Team i od 2013 roku w jej barwach występuje na wielu europejskich zawodach. Davide jest niezwykle odważnym i skoncentrowanym sportowcem, zdeterminowanym, aby osiągać swoje cele.