Aktualności - Spaio

XII BIEG DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ

19 Paź
2018

XII BIEG DO GORĄCYCH ŹRÓDEŁ

Bieg do Gorących Źródeł w Uniejowie 2018! Zobacz wyniki i relację z biegu!

Nasz team miał w miniony weekend ręce pełne pracy. Poza Targami Myśliwskimi - HUBERTUS 2018 pojawiliśmy się również na XII Biegu Do Gorących Źródeł w Uniejowie, jeden z biegów, który wchodzi w skład cyklu biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia. Jako marka SPAIO zostaliśmy po raz pierwszy partnerem i sponsorem biegu w Mieście Wody, słynącym z kompleksu termalno-basenowego, oferującego gorące kąpiele w leczniczych solankach termalnych, położonego u podnóża XIV- wiecznego Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich. Przy okazji zachęcamy do odwiedzin tego niesamowitego miejsca! Naprawdę warto laugh

 

Bieg w Uniejowie od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród zawodników, a tych w niedzielnym biegu na linii startowej stanęło ponad 1200! Sygnał do startu dał tradycyjnie potężny wystrzał z armaty. Bieg jak co roku miał międzynarodową obsadę, a na starcie pojawili się między innymi reprezentanci Ukrainy. Na zwycięzców biegu czekały bardzo atrakcyjne nagrody, w tym m.in. karnety do termalnych basenów oraz nasze koszulki z kolekcji RELIEVE Line.

 

 

                           

Fot. W. Olczyk; Uniejów Uzdrowisko Termalne

 

Trasa biegu jak co roku została prefekcyjnie przygotowana i zabezpieczona przez odpowiednie służby. Do tego wszystkiego dopisała niesamowita aura, która zachęcała widzów i kibiców do licznego pojawienia się na całej długości niedzielnej trasy. Najszybszymi biegaczami podczas XII Biegu do Gorących Źródeł okazali się: wśród Panów Artur Kozłowski (Sanprobi Team) z czasem 00:31:07,  natomiast wśród Pań z casem 00:35:44 najszybszą okazała się Ewa Jagielska z klubu Lks Ostrowianka.

 

Poniżej najlepsze "10" w kategoriach OPEN wśród mężczyzn i kobiet:

 

 

 

 

 

ZOBACZ FOTORELACJĘ!                

 

 

Jako SPAIO - partner i sponsor zawodów składamy raz jeszcze gratulacje uczestnikom i zwycięzcom oraz podziękowania organizatorom i kibicom! 

 

 

 


 

 

Szukaj nas również: