Aktualności - Spaio

WYNIKI KONKURSU ORZEŁ ŁÓDŹ

01 Kwi
2019

WYNIKI KONKURSU ORZEŁ ŁÓDŹ

Sprawdź wyniki konkursu organizowanego z okazji pierwszego meczu Orła Łódź w sezonie 2019!

3,2,1... mamy je! smiley

 

Poniżej publikujemy wyniki konkursu organizowanego za pośrednictwem oficjalnych profili na Facebooku razem z naszymi partnerami, klubem żużlowym Orzeł Łódź. Z okazji pierwszego w sezonie meczu pomiędzy Orłem Łódź, a TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były termoaktywne koszulki z kolekcji SIMPLE/ACTIVE W01.

 

W komentarzu pod konkursowym postem wystarczyło wpisać typowany przez siebie wynik sobotniego meczu, a wśród prawidowych lub maksymalnie zbliżonych do typowań wyniku wylosowane zostały 3 osoby, które zostaną nagrodzone naszymi koszulkami. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem, a nasze konkursowe jury jak zwykle stanęło na wysokości zdania i spośród niemal 300 typowań, konkursowe nagrody trafią do: 

 

 

1. Beata Kaktusik

 

2. Mariola Polakowska

 

3. Łukasz Dryl

 

 

         

 

 

Zwycięzców prosimy o wiadomość prywatną na naszym oficjalnym profilu facebookowym lub kontakt mailowy pod adresem marketing@tespol.pl lub info@spaio.pl

 

Jeszcze raz wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Szukaj nas na: