Aktualności - Spaio

TARGI MYŚLIWSKIE - HUBERTUS 2018

18 Paź
2018

TARGI MYŚLIWSKIE - HUBERTUS 2018

Zobacz naszą relację z tegorocznych targów myśliwskich HUBERTUS 2018!

DARZ BÓR! - tradycyjne powitanie leśników i myśliwych było hasłem przewodnim, które towrzyszło nam przez 3 dni ostatniego weekendu! W dniach 12-14 października  w mazurskiej hali EXPO miała miejsce V edycja targów myśliwskich HUBERTUS 2018. W malowniczo położonej Ostródzie nad Jeziorem Drwęckim nie mogło zabranąć również nas. Na targach pojawiła się razem z nami nasza flagowa kolekcja SURVIVAL Line wręcz idealna na myśliwskie zasiadki oraz zbiorowe polowania w dwóch wersjach kolorystycznych MORO i KHAKI. Bardzo dużym powodzeniem cieszyły się również komplety MERINO z wełny merynosów oraz komplety THERMO z kominiarkami w kolorach KHAKI oraz BLACK/GREY.

 

Kilkanaście tysięcy odwiedzających, kilkudziesięciu wystawców - tak w skrócie można opisać V edycję targów myśliwskich Hubertus Arena 2018. Poza stoiskami licznie obecnych wystawców i szerokim zakresem tematycznym prezentowancyh produktów, na hali znalazła się również scena główna, która była świadkiem bardzo ciekawych prelekcji, wykładów połączonych z edukacją dla wszystkich odwiedzających, a także wielu konkursów i pokazów. Bardzo ciekawym miejscem na hali EXPO była również Ścieżka Edukacyjna zorganizowana dla dzieci i młodzieży, przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych z Olsztyna oraz Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Olsztynie.

 

Targi myśliwskie były idealną okazją na uzyskanie kompleksowej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań w zakresie myślistwa, a także możlwością wzięcia udziału w dedykowanych spotkaniach z właścicielami firm z polskiego rynku myśliwskiego. Uzupełnieniem targów były panele dyskusyjne, bezpośrednie spotkania z przedstawicielami poszczególnych gałęzi handlu oraz obecność ekspertów i specjalistów w dziedzinie rynku myśliwskiego. Dla wszystkich odwiedzających targi były nie lada gratką, a pogoda jaka nas zastała na miejscu wręcz zachęcała do odwiedzin tak wyjątkowego miejsca. 

 

 

                           

 

 

ZOBACZ FOTORELACJĘ!       

 


 

Szukaj nas również: